En üst kalite lamine maun üretim 2009 Tansu yapımı 18 metre Yat

#183

4.985.000 TL

Cold-moulded laminated mahogany
Maun agac katlar arasina recine bazli epoksi (Epoksi Amerika'dan özel getirtildi). Maun uzerine epoksi kati ve onun ustune papel katlari (3 kat papel boyuna eleman) her kat papel arasinda epoksi katman. Papelin son katinin ustune 3 veya 4 kat capraz elyaf sarma. Elyafin en son kati ince atildi ki boyada puturlenme olmasin. Tekne icinde postalarda ve boyuna elemanlarda krom civata takviyeleri ve postalarin ustune granurlu epoksi takviyesi.
Egzos ve saft cikislarinda elyaf takviyeler var ki baya saglam/kalin tutuldu.
Tik guverte kalinligi 18mm civari

Kupesteler komple tik, yukarıda tavan saçakları komple tik. Üst bina maun lamine (ayni gövde gibi, cold moulded), boyuna şeritler komple tik.
Salonda ve kabinlerde yerler komple tik, hatch kapakları tik, mutfak tezgâhları tik, tuvalet tezgâhları ve kitaplık tik.
Arka platform tik ve ayakları krom (200 kg ağırlıkla denendi)


Tikler Marine Teak No.1 'Selection


Konum
Özellikler

En üst kalite lamine maun üretim 2009 Tansu yapımı 18 metre Yat

4985000.00
İlan Tarihi 13/11/2021
İlan No 183

Cold-moulded laminated mahogany Maun agac katlar arasina recine bazli epoksi (Epoksi Amerika'dan özel getirtildi). Maun uzerine epoksi kati ve onun ustune papel katlari (3 kat papel boyuna eleman) her kat papel arasinda epoksi katman. Papelin son katinin ustune 3 veya 4 kat capraz elyaf sarma. Elyafin en son kati ince atildi ki boyada puturlenme olmasin. Tekne icinde postalarda ve boyuna elemanlarda krom civata takviyeleri ve postalarin ustune granurlu epoksi takviyesi. Egzos ve saft cikislarinda elyaf takviyeler var ki baya saglam/kalin tutuldu. Tik guverte kalinligi 18mm civari Kupesteler komple tik, yukarıda tavan saçakları komple tik. Üst bina maun lamine (ayni gövde gibi, cold moulded), boyuna şeritler komple tik. Salonda ve kabinlerde yerler komple tik, hatch kapakları tik, mutfak tezgâhları tik, tuvalet tezgâhları ve kitaplık tik. Arka platform tik ve ayakları krom (200 kg ağırlıkla denendi) Tikler Marine Teak No.1 'Selection

Özellikler
Detay Bilgisi

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın