GÖLKENTTE YOLA CEPHE 17 DÖNÜM TARLA

#203

1.150.000 TL

- FERİZLİ GÖLKENT MAHALLESİ GÖL KARŞISINDA YOLA CEPHE 2 TAPUDAN OLUŞAN

-TOPLAMDA 17.220 m2 OLAN TARLAMIZ SATILIKTIR.

- FERİZLİNİN HIZLA GELİŞEN BÖLGESİNDE KAÇIRILMAYACAK YATIRIM FIRSATIFerizli Belediyesi, Gölkent Gölü'nün kenarına yapacağı sosyal alan projesi için çalışmalarını sürdürüyor. Keşfedilmemiş mekânları arasında olan Gölkent yakın zamanda çok değerleneceğini söyleyen Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, göl kenarında yürüyüş yolu, kuş gözetleme kulesi ve sosyal tesislerin bulunacağı Gölkent gölü tabiat parkı projemizin çalışmaları devam etmektedir

Ferizli’de bu zamana kadar hiç görülmeyen ve saklı cennet gibi duran Gölkent Gölünü Turizme ve halka kazandıracağız. Hatta sloganımızda şudur “Saklı Cennet Gün Yüzüne Çıkıyor”. Milli Parklar, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Ferizli Belediyesi ile ortak yaptığımız bu proje’ kuş gözetleme kulesi, Ahşap yürüyüş yolları ve sosyal tesisler yer alacaktır.
Projemizin ilk aşamasını bitirdik ve önümüzdeki yıllarda, projemiz devam edecek ve her yıl bir değer katacağız. Tabiat parkı olarak inşaların hizmetine girecek ve Turizme kazandıracağız. 2-3 yıl içerisinde projemiz bittiğinde Abant gölüne giden insanlar artık buraya gelip günlerini burada geçirecekler. Gölün çevresine ahşap yürüme yolu yapılacak ve buraya gelen yerli yabancı turistler gölün çevresinde yürüyerek belirli yerlerde oltayla da balık tutacaklar ve seyyar bar büke lerde balığın keyfini yaşayacaklar. Gölkent Gölünde bulunmaz yayın balığı ve sazan balıkları var. Projemiz içinde bulunan su kay projesi ile de gölde su sporları yapılması içinde girişimlerde bulunduk ve su sporları da yapılacak. Gölkent gölümüz bu proje ile bir turizm cazibe merkezi olacaktır.
Gölken Mahalle Muhtarı Nurettin Ceber, buradaki Gölkkent gölünün turizme açıldığında yöreye ekonomik olarak büyük bir kazanç sağlayacak dedi.


- DETAYLI BİLGİ ALMAK VE YERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.
0541 240 54 54


Konum
Özellikler
İmar Durumu
Tarla

17220
m² Fiyatı
67
Tapu Durumu
Müstakil Parsel
Kat Karşılığı
Hayır
Krediye Uygunluk
Evet
Kimden
Emlak Ofisi
Parsel No
564

GÖLKENTTE YOLA CEPHE 17 DÖNÜM TARLA

1150000.00
İlan Tarihi 24/11/2021
İlan No 203
İmar Durumu : Tarla
m² : 17220
m² Fiyatı : 67
Tapu Durumu : Müstakil Parsel
Kat Karşılığı : Hayır
Krediye Uygunluk : Evet
Kimden : Emlak Ofisi
Parsel No : 564

- FERİZLİ GÖLKENT MAHALLESİ GÖL KARŞISINDA YOLA CEPHE 2 TAPUDAN OLUŞAN -TOPLAMDA 17.220 m2 OLAN TARLAMIZ SATILIKTIR. - FERİZLİNİN HIZLA GELİŞEN BÖLGESİNDE KAÇIRILMAYACAK YATIRIM FIRSATI Ferizli Belediyesi, Gölkent Gölü'nün kenarına yapacağı sosyal alan projesi için çalışmalarını sürdürüyor. Keşfedilmemiş mekânları arasında olan Gölkent yakın zamanda çok değerleneceğini söyleyen Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, göl kenarında yürüyüş yolu, kuş gözetleme kulesi ve sosyal tesislerin bulunacağı Gölkent gölü tabiat parkı projemizin çalışmaları devam etmektedir Ferizli’de bu zamana kadar hiç görülmeyen ve saklı cennet gibi duran Gölkent Gölünü Turizme ve halka kazandıracağız. Hatta sloganımızda şudur “Saklı Cennet Gün Yüzüne Çıkıyor”. Milli Parklar, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Ferizli Belediyesi ile ortak yaptığımız bu proje’ kuş gözetleme kulesi, Ahşap yürüyüş yolları ve sosyal tesisler yer alacaktır. Projemizin ilk aşamasını bitirdik ve önümüzdeki yıllarda, projemiz devam edecek ve her yıl bir değer katacağız. Tabiat parkı olarak inşaların hizmetine girecek ve Turizme kazandıracağız. 2-3 yıl içerisinde projemiz bittiğinde Abant gölüne giden insanlar artık buraya gelip günlerini burada geçirecekler. Gölün çevresine ahşap yürüme yolu yapılacak ve buraya gelen yerli yabancı turistler gölün çevresinde yürüyerek belirli yerlerde oltayla da balık tutacaklar ve seyyar bar büke lerde balığın keyfini yaşayacaklar. Gölkent Gölünde bulunmaz yayın balığı ve sazan balıkları var. Projemiz içinde bulunan su kay projesi ile de gölde su sporları yapılması içinde girişimlerde bulunduk ve su sporları da yapılacak. Gölkent gölümüz bu proje ile bir turizm cazibe merkezi olacaktır. Gölken Mahalle Muhtarı Nurettin Ceber, buradaki Gölkkent gölünün turizme açıldığında yöreye ekonomik olarak büyük bir kazanç sağlayacak dedi. - DETAYLI BİLGİ ALMAK VE YERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ. 0541 240 54 54

Özellikler
Altyapı
Konum
Genel Özellikler
Manzara

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın