DENİZE SIFIR ÖZEL PLAJLI TEK KATLI SİTE İÇERİSİNDE VİLLA

#422

11.500.000 TL


PROJE ÖZELLİKLERİ


TOPLAMDA 72.000 M² DENİZE SIFIR ARAZİ İÇERİSİNDE 93 ADET 2+1 / 3+1 TEK KATLI TAM MÜSTAKİL VE MÜSTAKİL BAHÇELİ VİLLA VE 87 ADET 1+1 / 2+1 BALKONLU / BAHÇELİ REZİDANSLARDAN OLUŞMAKTADIR.


PROJE GENELİNDE 5 ORTAK ALAN HAVUZ BULUNMAKTADIR , ÖZEL PLAJ KULLANIMI MEVCUTTUR , DENİZİN KUMLU OLMASI VE HEMEN DERİNLEŞMEMESİ ÇOCUKLU AİLELER İÇİN PROJEMİZİ ÇOK UYGUN HALE GETİRMEKTEDİR.
DRONE PROJE ALANI VE DENİZ MESAFESİ

PROJEMİZ TURGUTREİS VE GÜMÜŞLÜK ARASINDA YER ALAN KADIKALESİ BÖLGESİNDE YER ALMAKTADIR.

KONUT PROJESİNE İLAVE OLARAK 1 ADET TERMAL BUTİK OTEL İLE HEM YATIRIMCISINA KATKI SAĞLAYACAK HEM DE EV SAHİPLERİ TERMAL TESİSTEN YARARLANMA HAKKINA SAHİP OLACAKTIR.PROJE ALANI GENEL SAHİL ŞERİDİ

150 METRE UZUNLUĞUNDA ÖZEL PLAJ KULLANIMI BÜTÜN EV SAHİPLERİNE AÇIK OLACAKTIR AYNI ZAMANDA EV SAHİPLERİ TESİSİN SOSYAL İMKANLARINDAN DA FAYDALANABİLECEKLERDİR.

PROJEDE BULUNAN KONUTLARIN ( KONUMUNA GÖRE ) PLAJA OLAN MESAFESİ 50 – 80 – 100 – 150 METRE ARALIĞINDADIR , YÜRÜYÜŞ MESAFESİ İLE 1 DAKİKADA 2 KM UZUNLUĞUNDAKİ PLAJA ULAŞMA İMKANI BULUNMAKTADIR.

TURGUTREİS MERKEZE 5 KM , GÜMÜŞLÜK MERKEZE 5 KM MESAFESİ İLE YARIMADANIN EN İLGİ ÇEKEN LOKASYONLARINA ÇOK YAKIN , ŞEHİR HAYATINA HEM UZAK HEM YAKIN KONUMDA OLAN PROJEMİZ ÖZEL PLAJ VE TERMAL TESİS İLE HEM YATIRIMCISINA DESTEK OLMAKTADIR HEM DE EV SAHİPLERİNE EŞSİZ BİR DENEYİM İMKANI VERMEKTEDİR.Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız.
Gayrimenkul Danışmanı/ALEV POLAT
0 506 067 83 62


Konum
Özellikler

140
Oda Sayısı
3+1
Bina Yaşı
0
Bulunduğu Kat
Müstakil
Kat Sayısı
1
Isıtma
VRV
Banyo Sayısı
3
Eşyalı
Hayır
Kullanım Durumu
Boş
Site İçerisinde
Evet
Krediye Uygun
Evet
Kimden
Emlak Ofisinden

DENİZE SIFIR ÖZEL PLAJLI TEK KATLI SİTE İÇERİSİNDE VİLLA

11500000.00
İlan Tarihi 18/11/2022
İlan No 422
m² : 140
Oda Sayısı : 3+1
Bina Yaşı : 0
Bulunduğu Kat : Müstakil
Kat Sayısı : 1
Isıtma : VRV
Banyo Sayısı : 3
Eşyalı : Hayır
Kullanım Durumu : Boş
Site İçerisinde : Evet
Krediye Uygun : Evet
Kimden : Emlak Ofisinden

PROJE ÖZELLİKLERİ TOPLAMDA 72.000 M² DENİZE SIFIR ARAZİ İÇERİSİNDE 93 ADET 2+1 / 3+1 TEK KATLI TAM MÜSTAKİL VE MÜSTAKİL BAHÇELİ VİLLA VE 87 ADET 1+1 / 2+1 BALKONLU / BAHÇELİ REZİDANSLARDAN OLUŞMAKTADIR. PROJE GENELİNDE 5 ORTAK ALAN HAVUZ BULUNMAKTADIR , ÖZEL PLAJ KULLANIMI MEVCUTTUR , DENİZİN KUMLU OLMASI VE HEMEN DERİNLEŞMEMESİ ÇOCUKLU AİLELER İÇİN PROJEMİZİ ÇOK UYGUN HALE GETİRMEKTEDİR. ​ DRONE PROJE ALANI VE DENİZ MESAFESİ PROJEMİZ TURGUTREİS VE GÜMÜŞLÜK ARASINDA YER ALAN KADIKALESİ BÖLGESİNDE YER ALMAKTADIR. KONUT PROJESİNE İLAVE OLARAK 1 ADET TERMAL BUTİK OTEL İLE HEM YATIRIMCISINA KATKI SAĞLAYACAK HEM DE EV SAHİPLERİ TERMAL TESİSTEN YARARLANMA HAKKINA SAHİP OLACAKTIR. ​ PROJE ALANI GENEL SAHİL ŞERİDİ 150 METRE UZUNLUĞUNDA ÖZEL PLAJ KULLANIMI BÜTÜN EV SAHİPLERİNE AÇIK OLACAKTIR AYNI ZAMANDA EV SAHİPLERİ TESİSİN SOSYAL İMKANLARINDAN DA FAYDALANABİLECEKLERDİR. PROJEDE BULUNAN KONUTLARIN ( KONUMUNA GÖRE ) PLAJA OLAN MESAFESİ 50 – 80 – 100 – 150 METRE ARALIĞINDADIR , YÜRÜYÜŞ MESAFESİ İLE 1 DAKİKADA 2 KM UZUNLUĞUNDAKİ PLAJA ULAŞMA İMKANI BULUNMAKTADIR. TURGUTREİS MERKEZE 5 KM , GÜMÜŞLÜK MERKEZE 5 KM MESAFESİ İLE YARIMADANIN EN İLGİ ÇEKEN LOKASYONLARINA ÇOK YAKIN , ŞEHİR HAYATINA HEM UZAK HEM YAKIN KONUMDA OLAN PROJEMİZ ÖZEL PLAJ VE TERMAL TESİS İLE HEM YATIRIMCISINA DESTEK OLMAKTADIR HEM DE EV SAHİPLERİNE EŞSİZ BİR DENEYİM İMKANI VERMEKTEDİR. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız. Gayrimenkul Danışmanı/ALEV POLAT 0 506 067 83 62

Özellikler
Cephe
İç Özellikler
Dış Özellikler
Engelliye Uygun
Muhit
Ulaşım
Manzara
Konut Tipi

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın