Şehirler Arası Nakliyat Parça Eşya Taşıma

#923

30.000 TL

İstanbul Asansörlü Eşya Taşıma
Takkapıda, uygun fiyatlı asansörlü nakliye hizmeti sunan öncü bir firma olarak öne çıkıyor. Özellikle İstanbul'un Anadolu Yakası ilçelerinde ağırlıklı olarak faaliyet gösteriyoruz. Kadıköy asansörlü nakliye , Üsküdar asansörlü nakliye , Kartal asansörlü nakliye ,Maltepe asansörlü nakliye ,Ataşehir asansörlü nakliye ,Pendik asansörlü nakliye ,Tuzla asansörlü nakliye gibi ilçelerde müşterilerimize kaliteli ve ekonomik taşımacılık çözümleri sunmaktayız. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde asansörlü taşımanın yanı sıra uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Profesyonel ekip ve modern ekipmanlarımızla hızlı ve sorunsuz bir nakliye deneyimi sunuyoruz. Takkapıda olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz ve Anadolu Yakası ilçelerindeki müşterilerimize en iyi asansörlü nakliye hizmetini sağlamak için çalışıyoruz.


Konum
Özellikler
İmar Durumu
Depo & Antrepo

10
m² Fiyatı
45
Kaks (Emsal)
% 20 / 80
Gabari
30.50
Tapu Durumu
Hisseli Tapu
Kat Karşılığı
Evet
Krediye Uygunluk
Hayır
Kimden
Sahibinden
Ada No
343456
Parsel No
456677

Şehirler Arası Nakliyat Parça Eşya Taşıma

30000.00
İlan Tarihi 09/05/2024
İlan No 923
İmar Durumu : Depo & Antrepo
m² : 10
m² Fiyatı : 45
Kaks (Emsal) : % 20 / 80
Gabari : 30.50
Tapu Durumu : Hisseli Tapu
Kat Karşılığı : Evet
Krediye Uygunluk : Hayır
Kimden : Sahibinden
Ada No : 343456
Parsel No : 456677

İstanbul Asansörlü Eşya Taşıma Takkapıda, uygun fiyatlı asansörlü nakliye hizmeti sunan öncü bir firma olarak öne çıkıyor. Özellikle İstanbul'un Anadolu Yakası ilçelerinde ağırlıklı olarak faaliyet gösteriyoruz. Kadıköy asansörlü nakliye , Üsküdar asansörlü nakliye , Kartal asansörlü nakliye ,Maltepe asansörlü nakliye ,Ataşehir asansörlü nakliye ,Pendik asansörlü nakliye ,Tuzla asansörlü nakliye gibi ilçelerde müşterilerimize kaliteli ve ekonomik taşımacılık çözümleri sunmaktayız. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde asansörlü taşımanın yanı sıra uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Profesyonel ekip ve modern ekipmanlarımızla hızlı ve sorunsuz bir nakliye deneyimi sunuyoruz. Takkapıda olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz ve Anadolu Yakası ilçelerindeki müşterilerimize en iyi asansörlü nakliye hizmetini sağlamak için çalışıyoruz.

Özellikler
Altyapı
Konum
Genel Özellikler
Manzara

İdris

Üyelik Tarihi:04-01-2024

Telefon :
WhatsApp

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın